ig live

IG LIVE 07 | STRATEGIJA, SOCIALINIAI TINKLAI

STRATEGIJA

Kodėl strategija yra svarbi? Kaip prisideda prie komunikacijos dėliojimo? Ką apima? Kodėl be strategijos ilgainiui sunku dėlioti verslo komunikaciją?

• Didžiausia klaida, kurią patiriame realizuodami darbų sąrašo užduotis yra tai, kad nesusimąstome „o kam aš tai darau“? Nėra tikslo, tikslas nepririštas prie strategijos, o strategija neišeina iš vizijos (ruošiu kursą apie strategiją čia) .
• Antra klaida – kurdami verslą ar jo komunikaciją, sakome: „kažkaip“ arba „kaip bus, taip“, jeigu šitaip preziumuojame, tai ir bus „kažkaip“ vietoj „gerai“. Kai pradedame konkrečiai planuoti, dažniausiai gauname konkrečius rezultatus ar žingsnius.
• Kai turime aiškiai apibrėžtus tikslus bei žinome, ką norime pasiekti, kur kas lengviau mums sekasi tai realizuoti. Nežiūrėkite ką daro kiti, patys galvokite apie savo autentišką strategiją. Žinokite, kokia yra verslo kryptis, pagal tai ir koreguokite, papildykite ar tobulinkite verslo strategiją, o vėliau ir komunikacijos strategiją.

Turi nešti vertę, misiją, kad žmonės žinotų, jog ne tik uždirbate pinigus, bet ir padedate kitiems, kad tai, ką darote turėtų gilesnę prasmę ne tik Jums, bet ir Jūsų klientams. Jei turite misiją, kur kas lengviau kalbėti apie svarbius dalykus, nes nesijaučiate kažkokiu verslininku, kuris ateina tik pinigus surinkti.

SOCIALINIAI TINKLAI

Bloge kalbėjau apie kanalus, kad socialiniai tinklai tik priemonė tikslams pasiekti, tad atsižvelgiant į strategiją, kiekvienas kanalas gali turėti atskirą strategiją arba jeigu trūksta resursų – tą pačią.

Svarbu atsižvelgti į tai, kam skirtas kiekvienas socialinis tinklas, tiksliau – kokiam tikslui atsirado ar buvo pagamintas.

Socialinis tinklas ne svetainė, kurdami savo verslo paskyrą, turėkite omeny, kad vėlesniuose etapuose soc. tinklai pasens, ateis nauji, o Jūs taip ir neturėsite savo namų ir klientų bazės. Soc. tinkluose informacija nedingsta, ji kaupiama, soc. tinklai – įvaizdžio dalis, o ypač asmeninė paskyra.

PIRMADIENIAI

Skirti strategijai peržvelgti, dirbti ties tais tikslais kurie mane priartina prie mano tikslų ir vizijos.

Jeigu Jums patiko šis video ar turite klausimų, rašykite komentaruose.Visi ankstesni LIVE pasiekiami čia. Palaikome ryšį! Sekite veiklą Instagram arba prenumeruokite Istorijų Klubo laiškų prenumeratą čia.

Posted in LIVE and tagged , .

3 Comments

  1. Pingback: IG LIVE 06 | IG ĮRAŠŲ PLANAVIMAS - Attaché Stories

  2. Pingback: VIENERI METAI - Attaché Stories

  3. Pingback: JŪS GALITE PATYS SUKURTI PREKĖS ŽENKLĄ, BET... - Attaché Stories

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *