PLANAVIMO TERAPIJA – PAVASARIO POKYČIAI

Šiandien dalinuosi intro į II #planavimoterapija etapą. Visą šią savaitę vyks pokalbiai su savimi, t.y. vėl žvilgtelėsime į savo vidų, projektus (projektu gali būti tiek darbo projektas, tiek asmeninio gyvenimo projektas), gyvenimą. Tai, kaip ir gruodį, bus lengvo turinio pokalbio sesija su savimi. Šį etapą kartu su Ieva pavadinome „pavasario pokyčiai“ – atsikratysime dalykų, kurių mums nereikia, kurie neveikia ar bereikalingai siurbia iš mūsų energiją, keisime požiūrį į savo darbo bei gyvenimo sritis, ieškosime teigiamų darbų ar veiksmų apraiškų. Girsime save ir palaikysime viena kitą.

Šiemet, kaip ir praeitais metais labai tinka pirmosios terapijos apibūdinimas: „Labai paprasta įsitaisyti komforto zonoje. Labai lengva pasiduoti, numoti ranka ir sakyti: „neveikia“. O ypatingai paprasta yra daryti tai, ką darei praeitais metais, juk anais metais veikė.“ 

Užduotys bus 4+bonusas, jos skirsis nuo pirmosios terapijos, gali dalyvauti ir jei atlikai pirmosios terapijos užduotis. Kovo 3 pasidalinsiu pirmąja užduotimi, jas galėsi atlikti užduoties dieną arba kada turėsi laiko, būtinai nuosekliai. Užduočių seka: 1. Situacijos analizė, 2. Suformuotų tikslų apžvalga, 3. Kūrybinė užduotis, 4. Vizijos revizija. Bonusas. Žemiau rasi IG LIVE apie Planavimo Terapiją, kuris vyko pirmadienį.

Visą šią savaitę turėsi asmeninę terapiją su savo projektais ar asmeniniu gyvenimu, geriau pažinsi savo veiklos motyvus, bei šiek tiek apsivalysi nuo blogos energijos (nes juk spring-cleaning arba pavasario pokyčiai).

Kovo 3, 4, 5 bei 6 (+ 7) dienomis – nuo 11 val. mano Instagrame

Užduotis darysime kartu iki šeštadienio, o iš prisijungusių ir atliekančių užduotis, atrinksiu vieną dalyvę ir apdovanosiu ją savo konsultacija. Kad galėčiau matyti Jūsų darbus ar įspūdžius, tag’inkite Stories ar IG poste mano paskyrą @attachestories ir hashtagą #planavimoterapija . Kas kartu?

Jeigu Jums patiko šis video ar turite klausimų, rašykite komentaruose.Visi ankstesni LIVE pasiekiami čia. Palaikome ryšį! Sekite veiklą Instagram arba prenumeruokite Istorijų Klubo laiškų prenumeratą čia.

Posted in Iniciatyvos, LIVE, Planavimas and tagged , , .

One Comment

  1. Pingback: STRATEGINIS PLANAVIMAS - PLANAVIMO TERAPIJA - Attaché Stories

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *