Planavimo terapija 2020

Prisėdau parašyti apie dalyką, kuris nutiko mums Instagrame. Savaitgalį pasitarius su Ieva (Attaché Stories asistente), nutarėme, kad nuo gruodžio 16 dienos startuos „Planavimo Terapija“ (#planavimoterapija) iniciatyva, skirta strateginiam 2020 metų planavimui darbe, veikloje arba asmeniniame gyvenime.

Labai paprasta įsitaisyti komforto zonoje. Labai lengva pasiduoti, numoti ranka ir sakyti: „neveikia“. O ypatingai paprasta yra daryti tai, ką darei praeitais metais, juk anais metais veikė. Sakoma, kad versle reikia galvoti rytdiena – kiekvieną šiandieninį veiksmą traktuoti kaip praeitį. Tad, rekomenduoju padaryti rytoj ką nors kitaip negu darėme vakar, o 2020 metais įgyvendinti kažką naujo ir netikėto, bet (!) prieš tai, reikėtų tai susiplanuoti. Siūlau planuoti kartu – pasidarykime naujų metų planavimo terapiją (nes į naujus metus reikia žengti su ramybe) ir dar prieš sausio mėnesį turėsime tvirtą veiksmų pagrindą ir ramų protą.

Paruošiau 4 (+1) „planavimo terapija“ užduotis keturioms +1 šios savaitės dienoms, šias užduotis turėjome atlikti kartu su IG bendruomene, patogiu laiku. Užduotys apėmė 2019 metų analizę, tikslų bei vizijos nagrinėjimą, minčių žemėlapio sudarimą bei anti-projektų surašymą. O paskutinė diena, t.y. šiandien, skirta apibendrinimui – projektų ir jų užduočių planavimui laike, tvarkymuisi bei įpročio pasirinkimui 2020 metams.

Visos terapijos metu skatinau kviesti savo artimas moteris dalyvauti terapijoje, nes tikiu, kad tai labai naudinga bei įdomu (įsitikinkite patys, sudalyvaukite arba perskaitykite žemiau kelis dalyvių laiškus). Sulaukiau tiek žinučių, pasidalinimų bei gerų žodžių, kad atrodo šios geros energijos užteks visiems naujiems metams. Kaip ir sakiau Stories, geresnio laikotarpio šiai terapijai nebūtų galima sugalvoti, nes jos metu esame dėkingos sau bei kitiems žmonėms, darome gerus dalykus, sustabdome laiką ir koncentruojamės į savęs pažinimą.

Labai norėjau, kad ši terapija būtų atliekama be kaltės jausmo, ramia būsena, susitelkiant į analizę, planavimą, bet tuo pačiu – atsipalaidavus. Nenorėjau, kad planavimo rimtumas užgožtų planavimo esmę (papildomai apie planavimą galite pasiklausyti čia), juk tada tikrai niekas nedrįstų analizuoti savo veiksmų, krapšytis savyje ir daryti išvadas. Ši terapija iš tiesų padeda įžvelgti projektuose savo potencialą – kiek daug mes galime padaryti ir kiek iš tikrųjų padarėme per 2019 metus!

konsultacija

Kodėl planavimo terapija?

Kai savaitgalį nutariau, kad atėjo metas panagrinėti 2019-tus, pamaniau, kad darysiu tai ne viena, o kartu su savo bendruomene. Pakviečiau mylimus Attaché Stories Instagram sekėjus kartu imtis strateginio 2020 metų planavimo, kurį, pasirodo, moterys atlieka su malonumu, nes juk tai #planavimoterapija. Terapija, kurioje neturi būti savikritikos ar per didelių perfekcionistės lūkesčių, tai terapija, kurioje esi nuoširdi ir atvira sau. Šiandien paskutinė šios iniciatyvos Instagrame užduotis ir aš nesiliauju šypsotis – kokia jėga spinduliuoja visos moterys, kurios nusprendė padaryti planavimą dėl savęs; taip norisi kiekvieną apkabinti ir palinkėti: „Tu būtinai viską padarysi, savo tempu ir tam tinkamu momentu, o dabar – atsipalaiduok.“

Planavimo terapija tai lengvo turinio pokalbio sesija su savimi, kai turi būti atvira, pasikliaunanti savo nuojauta, sąžininga su savimi. Strategijoje labai svarbu žinoti savo vertybes, nes juk jos diktuoja ko imsimės, o ko ne.

Jei kuri nors iš Jūsų dar nežino apie šią iniciatyvą – kviečiu užsukti į @attachestories Instagram paskyrą ir pradėti nuo Highlights „#PT“ – ten rasi visas planavimo istorijas bei sąlygas, galėsi prisėsti prie planavimo kada tik patogu, pradedant nuo pirmojo įrašo. Gera šiais metais dovanoti tokius šaunius dalykus, kurie jungia visus kartu dėl labai žemiškų ir naudingų dalykų.

Ypatingai rekomenduoju rasti laiko savo gyvenimui sutvarkyti, net jei bijai, kad visko nepavyks įgyvendinti, paanalizuok 2019 metus, prisimink kas įvyko, kuo džiaugiesi ir didžiuojiesi, ko išmokai ir ką atradai. Šią iniciatyvą kartosime dar kitas metais, nes dalykų, kurie vienija ir dar keičia požiūrį bei įkvepia – turi būti daug. O pirmadienį – gruodžio 23 apdovanosiu kelias šios iniciatyvos ambasadores dovanomis, tad turi dar laiko pasidaryti terapiją savaitgalį, po visų lakstymų ir ruošos darbų.

Ačiū dalyvavusioms, Jūs esate nuostabios, būtinai padėkokite sau, nes įgyvendinote labai svarbią užduotį! 🤍

Jeigu norėtumėte pasitarti dėl savo esamos ar būsimos veiklos, kreipkitės. O jeigu norite gauti vieną geriausių naujienlaiškių apie komunikaciją bei Instagram, prenumeruokite čia.

(Visited 162 times, 1 visits today)
Posted in Planavimas, Strategija and tagged , .

2 Comments

  1. Pingback: 2019 METŲ APŽVALGA - Attaché Stories Užkulisiai

  2. Pingback: MANO ISTORIJA - Attaché Stories

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *