patreon
Kamerinis Abipusio Palaikymo Klubas Patreon’e

Puikiai žinau, kad svarbūs dalykai dažnai pasimeta triukšme, ypač skaitmeninėje erdvėje. Kartais sudėtinga išmąstyti kaip geriausia būtų elgtis socialinėje erdvėje, kokį turinį kurti, kaip apskritai dirbti su savo turiniu… Kokius tikslus sau kelti ir kaip komunikuoti? Galiu padėti atsakyti į šiuos klausimus, galiu padrąsinti ir būti tuo žmogumi, kuris Tau būtų lyg ramstis sunkią akimirką. Noriu įkvėpti ir motyvuoti, bet noriu tai daryti didesniu mastu.

Planuoju suburti mentorystės bendruomenę, kurioje kiekviena moteris (arba vyras) gautų tam tikrą pagalbą verslui ir galėtų užtikrinčiau siekti savo tikslų, o svarbiausia – labiau pasitikėti savimi. Dėl to kviečiu Jus, mielieji, jungtis prie Patreono – kurį vadinsiu Abipusio Palaikymo Klubu. Pagrindiniai asmeniniai Patreono tikslai yra dar labiau įsikvėpti – atlaisvinti vietos kūrybai bei labiau jausti Jūsų palaikymą, motyvuoti save, ir augti. Kurti uždarą, kamerinę bendruomenę, į kurią sudėčiau visą širdį, jėgas ir patirtį, kurioje Jūsų materialaus palaikymo dėka atsiras naudingi įrankiai, priemonės ar sprendimai darbui su turiniu ir savo verslu.

Kaip buvo iki šiol?

• Visų mano kanalų turinys iki šiol buvo nemokamas, semiuosi jėgų iš vieno iš savo talentų – significance, kuris reiškia palaikymą, žinios nešimą globaliu mastu, o tai stumia mane į priekį, skatina padėti kitiems.
• Esu suorganizavusi 2 nuostabias iniciatyvas Instagrame, kurios ir dabar padeda moterims strategiškai planuoti turinį bei gyvenimą, tai – #planavimoterapija. Kita iniciatyva buvo skirta Instagram paskyrų auditui #instauditAS.
• 4 kartus per mėnesį dalindavausi išsamiais tinklaraščio įrašais komunikacijos, kokybiško turinio, verslumo, planavimo, darbo efektyvumo temomis.
• Kartu sukūrėme daugiau negu 10 IG LIVE video įrašus aukščiau minėtomis temomis.
• 4-5 kartus per mėnesį siųsdavau nuoširdžius laiškus prie kavos (naujienlaiškiai buvo pavadinti kavos ritualu).
• Kurdavau (ir dar tuo užsiimu) tekstus, strategijas savo ir klientų Instagram paskyroms, kitiems kanalams.

Kaip bus Patreon’e?

Dabar planuoju didelius dalykus, kurie yra orientuoti į kiekvieną žmogų, mano bendruomenę. Visiems Patronams kursiu specifinį, unikalų, naudingą turinį – premium turinį, matydama realius poreikius. Galbūt Jūsų dėka atsiras knyga, kuria pirmiausiai pasidalinsiu su Patronais. Daugiau apie savo Abipusio Palaikymo Klubą rašau čia.

Tapti Patronu galite prisijungdami prie Patreon platformos per Jums patogią aplikaciją, apmokėdami vieną iš labiausiai Jums naudingų Klubų (Support’as, Bendruomenės Klubas, Smalsumo Klubas,, Kavos Klubas bei Mentorium). Širdingai dėkoju už bet kokį palaikymą ir keliu kavos puodelį už mūsų stiprų ryšį. Plačiau apie kiekvieną klubą pasakoju video žemiau:

P.S. Nuo 05.07 2020 pasikeitė Bendruomenės ir Smalsuolių Klubo vertės bei pasiūlymai.

Jeigu negalite manęs paremti, tai, kad skaitote mano tekstus, jungiatės prie iniciatyvų, komentuojate, dalinatės mano tinklaraščiu ar Instagram paskyra su kitais – man reiškia labai daug. Bet koks pasidalinimas, net ir nematerialus, yra labai svarbus.

Gal žinote kažką, kam dabar labai trūksta palaikymo ir konkrečių patarimų? Pakvieskite ją ar jį prisijungti prie mano naujienlaiškio, Instagram paskyros ar Patreon Abipusio Palaikymo Klubo, suburkime nuostabią bendruomenę drauge!

Become a Patron!