attachestories

PATREON ABIPUSIO PALAIKYMO KLUBAS

Įsivaizduokite situaciją, kai priklausote slaptam online klubui, kur susirenka Jūsų bendraminčiai, kas kartą džiugu užeiti, nes visąlaik randate kažką naudingo, pritaikomo veikloje ar versle. Įsivaizduokite, kad šioje grupėje yra inicijuojami įvairūs bendri projektai, keliamos diskusijos, kartu online geriama kava (vėliau ir offline susitikimų metu), klausotės ekspertų paskaitų, dalyvaujate konsultacijose, kai tik apniks abejonės. Turite laisvę bendrauti, prašyti pagalbos, susipažinti bei draugauti su nuostabiais žmonėmis. Gaunate visokių bonusų – įrankių darbui su turiniu, slaptų lifehack‘ų, atradimų, kurių daugiau niekas negauna. Apie tokią kamerinę grupę svajojau jau seniai ir pagaliau visa tai leidžia įgyvendinti Patreon Abipusio Palaikymo Klubas.

Kam skirta Patreon platforma?

Ji skirta remti kūrėjams – nuo menininkų, humoro klubų, video, audio kūrėjų iki atskirų verslų ir edukatorių. Patys Patreon įkūrėjai įvardina tai kaip: „a value-for-value exchange with your fans“, „benefit-driven system to engage your fans more regularly“. Ir, mano manymu, tai tikrai yra „win-win“ situacija šiomis dienomis, turint omenyje kiek daug triukšmo ir padrikos informacijos gauname iš keliasdešimt šaltinių. Kai asmuo ruošia turinį, susikoncentruoja į Patreon bendruomenę, kuri jam yra svarbesnė (prioritetų tvarka) už tą, kuri vartoja turinį nemokamai. Viskas logiška, kūrėjai įdeda į savo platformą kur kas daugiau jėgų ir resursų, kad patenkintų kiekvieną, sutikusį palaikyti jį.

Dažniausiai Patreone aptinkamas aukščiausios kokybės turinys arba kitaip – išsamesnis, konkretesnis, labiau naudingas ir atliepiantis realius poreikius turinys (tokia yra pačių platformos įkūrėjų misija). Asmeniškai pastebėjau, jog Patreon (ypač lietuviams) siejamas su geranorišku rėmimu, be naudos sau, nes remiant nesitiki, jog gausi bonusą ar papildomą turinio vienetą (kūrėjai paprasčiausiai nesiūlo nieko mainais). Tačiau mano vizija yra, kad savo Palaikymo Klube dirbčiau kaip, kad dirbau iki šiol – kurdama turinį, konsultuodama, padedama verslams ar veikloms su turiniu ir kitais klausimais kiekvienam, kuris nuspręs įstoti į šį klubą.

Patreon veikia tokiu principu: kūrėjas pasiūlo rėmimo rėžius, kurie skiriasi savo verte, tuo tarpu žmogus, norintis palaikyti kūrėją įsitraukią į vieną iš pasiūlymų užprenumeruojant jį. Kūrėjas yra įpareigotas (arba kai kuriais atvejais – ne) pasidalinti su savo nariu žadėtais bonusais ir nauda. Be to, kūrėjas savo noru tiesiogiai bendrauja ir dalinasi nemokamu turiniu šioje platformoje lyg tai darytų savo socialiniame tinkle. Kaip ir minėjau aukščiau – tai yra abipusio palaikymo principas, kai viena pusė remia, o kita pusė stengiasi patenkinti visus rėmėjo lūkesčius arba netgi juos viršyti.

Patreon Palaikymo Klubas
Kodėl nutariau pereiti prie „Patreon Palaikymo Klubas“ sistemos?

Atsakymas akivaizdus – noriu pereiti prie premium turinio kūrimo, o tai reiškia, jog turiu įdėti daugiau pastangų ir laiko kuriant tokio pobūdžio paslaugą. Premium turinys yra glaustas, konkretus, skirtas auditorijai, kuriai jis tuo metu reikalingas. Toks turinys reiškia daugiau galimybių iš mano pusės ir daugiau naudos tiems, kas įstoja į klubą. Tai nuolatinė pagalba, mastermind organizavimas, mentoriavimas ir mano budėjimas. Premium reiškia laisvę, kai aiškiai žinau, ko iš manęs tikimasi ir kai galiu pagaliau giliai kvėpuoti, jog tikslingai padedu versliems žmonėms ir glaudžiai bendradarbiauju su klubo nariais.

Iki šiol rūpinausi savo trimis turinio kanalais, kuriuose dalinausi patarimais, žiniomis, patirtimi su savo bendruomene. Instagrame (@attachestories) rašiau post’us, dariau Stories, buvo surengta daugiau negu 10 IG LIVE transliacijų, gimė dvi puikios iniciatyvos: #planavimoterapija bei #instauditAS. Tinklaraštyje rašiau ilgus tekstus komunikacijos, darbo efektyvumo, verslumo ir asmeninio tobulėjimo temomis. Siunčiau specifinius, viktoriškai nuoširdžius naujienlaiškius, kai daugelis prarado tikėjimą laiškais.

Per visą veiklos laikotarpį padėjau moterims strategiškai planuoti, kurti, realizuoti savo norus bei puoselėti veiklos/verslo turinio kanalus. Rūpinausi ir savo bendruomene socialinėje erdvėje, tad Patreon‘e planuoju rūpintis ja dar labiau, susikoncentravusi į kamerinę grupę, su kuria bus malonu dirbti. Šiuo neramiu laikotarpiu noriu jausti, kad esu naudinga kitiems, kad galiu padėti konkrečiai žmonių grupei, kur vadovautumėmės abipusiu palaikymu.

Kodėl verta įstoti į šį Palaikymo Klubą?

Tai, kas akivaizdžiai skiria mane nuo kitų yra: moku aiškiai išgryninti apie ką esu, sugalvoju ir teikiu dalykus, kurių nerasite kitur; ne tik ruošiu tekstus, patarimus, video transliacijas ar dalinuosi savo žiniomis, iniciatyvomis, bet ir skatinu žmones dirbti su savimi. Turinio dėka sukuriu naujas tradicijas, o idėjų pateikimas glaudžiai siejasi su mano charakteriu, asmenybe ir savybėmis, apie kurias rašiau čia.

Tačiau, žinoma, kad to negana, todėl ilgai galvojau ir strategavau kartu su Ieva apie tai, kokią naudą arba vertę galėtų gauti mano rėmėjai – palaikymo klubo nariai. Mano unikaliame klube yra 5 pasiūlymai, kitaip – klubai, į kuriuos įstojus už atitinkamą sumą gaunate super pasiūlymus. Apžvelkime kiekvieną klubą atskirai, beje, klubo pavadinimai atitinka savo aprašymą ir pasiūlymo tipą, bei tyčia parinkau nuotraukas pagal klubus. Pas mane viskas turi būti apgalvota ir susieta visokiomis asociacijomis, reikšmėmis ir tęstinumu, šito irgi galėsiu pamokyti! 

Patreon Palaikymo Klubas
Support‘as Klubas

Šis klubas vienas mažiausių savo pinigine išraiška, tačiau jis neapsieina be dovanų. Mano manymu, kad ir kokia suma mane remtumėte, kiekvienas klubas turi būti traktuojamas sąžiningai.

Support‘as gauna:

• turinio planavimo kalendorių pdf variante, kuriame kur kas lengviau planuoti savo turinį mėnesio bei savaitės perspektyvoje. Šis universalus planavimo įrankis bus patogus ir jei planuosite, pavyzdžiui – savaitės meniu, mėnesio įvykius, seksite savo įpročius, rutiną.

• Kitus pdf įrankius, kuriuos įkeliu kas mėnesį (šiu metu yra 4 pdf). Ateityje planuoju daugiau funkcionalių įrankių, kuriuos galėsite atsispausdinti ir pakabinti darbo vietoje.

• Kas mėnesį po 1 užrakintą blogo įrašą, kurių neatrakins net naujienlaiškio gavėjai.

• Taip pat, dalinsiuosi mėnesio perlais – ką tą mėnesį sužinojau, ką perskaičiau, ką atradau, kokius app‘sus išbandžiau ir ką rekomenduoju. Patreon Palaikymo Klubas ir jo vasario, kovo bei balandžio mėnesio atradimai jau pasiekiami čia, įsivaizduojate kiek daug gauna net ir mažiausias klubas?

Bendruomenės Klubas

Taip jau yra, kad prieš tai buvusio klubo privalumai atitenka ir tiems, kas įstoja į sekančius klubus. Vadinasi, Bendruomenės nariams atitenka Support‘o pasiūlymai bei…

Bendruomenės Klubas papildomai gauna:

• nuo šio klubo prasideda smagiausia dalis – įstojimas į slaptą FB grupę – Istorijų Klubą. Jame kas antrą mėnesį (arba kas mėnesį pagal Jūsų poreikį) Patronams aktualia tema organizuosiu FB LIVE. Jei norite būti šios bendruomenės dalimi – kviečiu užeiti į šį klubą.

Smalsuolių Klubas

Smalsuolių Klubui vėl gi atitenka visi prieš tai buvusių klubų privalumai ir…

Smalsuolių Klubas papildomai gauna:

• FB grupėje kiekvienam prisijungusiam prie šio Klubo pravesiu viešą auditą. Taigi #instauditAS persikels į FB grupę, kur nereikės laukti, kol burtų keliu išrinksiu paskyrą auditui.

• Taip pat, kas mėnesį bus galima kreiptis į mane dėl mini konsultacijos – atsakysiu į 2 Jūsų klausimus. Metų gale turėsite atsakymus į dvidešimt keturis rūpimus klausimus, į kuriuos atsakysiu daug išsamiau, nei būčiau atsakiusi Instagrame. Smalsuoliai yra žingeidūs, jei tokie esate Jūs – kviečiu į šį klubą.

Patreon Palaikymo Klubas
Kavos Klubas

Vienas mėgstamiausių klubų, nes jame susirinks kavamanai arba arbatomanai. Čia bus visi ankstesnių klubų privalumai ir pasiūlymai: auditas, dviejų klausimų konsultacija bei įstojimas į FB grupę.

• Tai, kas išskirs šį klubą, tai mūsų jaukūs bendri Mastermind susitikimai prie kavos visiems aktualia tema kas du mėnesius. Kaip tai įsivaizduoju? Atrinksiu Kavos Klubo narius ir surengsiu online arba offline susitikimą visiems aktualia tema. Temas aptarsime gerokai prieš diskusiją, virtualiai susiskambinsime arba po karantino eisime kavos į miestą (priklausomai nuo narių gyvenamosios vietos). Susitikimo – skambučio metu aptarsime kilusius iššūkius, ieškosime būdų kaip spręsti problemas, darysime namų darbus ir palaikysime vieni kitus. Tai tikrų tikriausias Mastermind, apie kurį svajojau ilgą laiką, gal ir Jūs apie tai svajojote?

Mentorium

Mentorystės oazė – kur Mentorium nariai gauna viską, ką gavo kiti klubai bei…

individualią online konsultaciją – mentorystę dovanų kartą per du mėnesius. Manau, kad konsultacijų nebūna per daug, ypač, jei daromi tęstiniai pokyčiai, reikia daug mokytis, kad būtų galima įgyvendinti konsultacijos metu aptartus dalykus. Todėl, tęstinė konsultacija ypatingai veiksminga, jei norite būti globojami visą laiką, turėti paramą savo veiklai ir realizuoti savo idėjas. Kviečiu!

• Kas mėnesį pasakosiu apie Jūsų prekės ženklą savo Instagrame (yra tam tikrų sąlygų).

Kaip pasikeis situacija mano turinyje?

Kai Patreon Palaikymo Klubas įsivažiuos, turėsiu dar labiau paskirstyti savo resursus ir atskirti nemokamą turinį nuo turinio, kurį ruošiu Patronams. Juk jiems atiteks mano blogo įrašai, LIVE, konsultacijos, charizma ir energija, bet tuo pačiu, kiekvienas klubas reikalaus nuolatinio monitoring‘o. Akivaizdu, kad manęs gali būti mažiau kituose kanaluose, nes diferencijuosiu tai, ką darau. Stengsiuosi kuo išsamesnius, kartais ilgesnius tekstus kurti tik kamerinei Patreon grupei. Visi aukščiau minėti klubų privalumai keisis. Jie tobulės, jų daugės, eigoje turėsiu daugiau jėgų ir motyvacijos kurti, dalintis patirtimi ir globoti kiekvieną iš Jūsų (tokia mano pradinė veiklos misija). Savo vizijoje matau, kaip Patreon Palaikymo Klubas perauga į stiprią bendruomenę, kurioje palaikome vienas kitą, vyksta gyvi susitikimai, dirbtuvės ir kiti unikalūs projektai. Prieš karantiną minėjau, jog norėčiau suorganizuoti #planavimoterapija gyvai kartu su kitomis moterimis, tad turint Patreon‘ą, tai labiau realu.

Galiausiai mes patys renkamės, kokiai grupei žmonių norime priklausyti. Ar mus tenkina masei skirti dalykai, gal norisi labiau asmeniško požiūrio bei darbo kartu. Visuomet trūks žodžių apibūdinti savo naująjį kelią ir pakviesti Jus ateiti į svečius, bet patys matote, kaip gera yra ten, kur Jumis rūpinasi. Kaip gera patiems įsitraukiant formuoti naujas tradicijas bei ritualus. Pamenate, kai pasakojau apie savo džiaugsmą, kai mano naudojamas app‘sas atnaujino savo funkcijas? Tuo metu pagalvojau: „kaip smagu, vadinasi jie gyvuoja, gali sau leisti atnaujinimus ir aš dar ilgai galėsiu naudotis šia programėle (pati esu pasirinkusi mokamą jos versiją).“ Tuo metu kalbėjau kaip svarbu palaikyti tuos, kurie įneša į Jūsų gyvenimą kažką naudingo ir ypač tuos, kurių nenorite prarasti. Manau, kad šis sakinys reziumuoja viską, ką noriu Jums pasakyti kviesdama į uždarą bendruomenę . Tad, jauskitės Abipusio Palaikymo Klube kaip namuose.

P.S. Jūsų palaikymo dėka parašysiu knygą ir išsiųsiu ją nemokamai savo Patronams.

Patreon Palaikymo Klubas
Posted in Verslumas and tagged , .

One Comment

  1. Pingback: STRATEGINIS TURINIO PLANAVIMAS - Attaché Stories

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *