coffee and paper

STRATEGUOJU

Be prekės ženklo ar komunikacijos strategijos versle juntamas sąmyšis ir trūksta orientyro. Tad, padedu suformuoti šias strategijas, kad galėtumėte be rūpesčių kurti savo verslo istoriją.

ANALIZUOJU IR GENERUOJU IDĖJAS

Vykdau Instagram auditą, išgaudau silpnas vietas. Kuriu istorijų idėjas bei veiksmų planą Instagram įrašams bei Stories pasirinktam laikotarpiui.

GLOBOJU

Rūpinuosi prekės ženklu ir jo Instagram paskyra, administruoju ją ir gudriai įsilieju į visą veiklą, kad galėčiau maksimaliai išnaudoti prekės ženklo potencialą.

newspaper

KONSULTUOJU

Konsultuoju strategijos, komunikacijos, turinio bei efektyvaus planavimo temomis.


Kuo galiu padėti?

✐ Užsiimu turinio rinkodara bei storytelling‘u – planuoju ir strateguoju turinį sau bei kitiems, kad komunikacijos žinutė atsidurtų tinkamame kanale, tinkamai auditorijai. Labiausiai koncentruojuosi į Instagram, tinklaraštį ir naujienlaiškį.
✐ Rašau nuoširdžius tekstus asmeniniams prekės ženklams, administruoju jų Instagram paskyras.
✐ Edukuoju savo bendruomenę komunikacijos, kokybiško turinio, verslumo, planavimo, darbo efektyvumo temomis, keičiu požiūrį, kartais supurtau arba sukuriu naujas tradicijas.
✐ Auginu tą pačią bendruomenę ir organizuoju #planavimoterapija iniciatyvą Instagram‘e.
Konsultuoju strategijos, komunikacijos temomis, atlieku IG paskyros auditą bei konsultuoju IG turinio tema. Konsultacijos rezervavimo kalendorius čia.

Kuo dar galiu padėti? Generuoju turinio idėjas, padedu sudaryti komunikacijos planus, dalinuosi rekomendacijomis, apžvelgiu visą prekės ženklą (tinklalapį, socialinius tinklus ir kitus kanalus). Norite būti stipresni už kitus? Dirbkime kartu! Susirašome čia.