MANO ISTORIJA

komunikacijos specialistė

Esu Viktorija, laviruojanti tarp kūrybos ir charizmatiškų žmonių. Savo energiją ir laiką atiduodu Attaché Stories prekės ženklo vystymui – kuriu klientams prekės ženklo strategijas, administruoju jų Instagram, rašau tekstus, keičiu požiūrį į komunikaciją socialiniuose tinkluose, padrąsinu žmones daryti dalykus.

Treniruoju rašymą, fotografuoju, skaitau non stop apie verslą, saviugdą, santykius, moteriškumą. Propaguoju slow living bei stengiuosi švęsti kasdieną; rūpinuosi malonumais bei vidiniu balansu. Keturis kartus į metus dėlioju savo capsule wardrobe, o 365 dienas stengiuosi būti ištikima etiketui ir mažiems džiaugsmams. Dievinu kavą, estetiką, dizainą, kanceliariją, kino vakarus, pokalbius, miesto ritmą, jazzą. Edukuoju savo Instagram bendruomenę komunikacijos, kokybiško bei autentiško turinio temomis.


Kaip prasidėjo ši veikla?

Attaché Stories veikla skaičiuoja daugiau negu metus, o aš vis kukliai pristatau ją – kaip dar labai mažą, nuostabią veiklą, kurioje atsiskleidžia visi mano talentai. Komunikacijos agentūrėlė gimė tada, kai pastebėjau poreikį, kurį gebu užpildyti – žinojau, kad turiu pasidalinti savo žiniomis ir suvokimu su kitais. Iš to gimė ir mano misija – padėti verslams keisti požiūrį į komunikaciją ir savo veiklos strategiją.

Šioje veikloje konsultuoju, darau Instagram auditą (pateikiu analizę – kas gerai, kas blogai IG paskyroje ar jos administravime), ruošiu komunikacijos planus, optimizuoju Instagram paskyras, generuoju idėjas turiniui, ruošiu prekės ženklo ir komunikacijos strategijas, o jeigu kam nors reikia visko visko – pasiūlau kompleksišką sprendimą. Daugiau apie paslaugas galite sužinoti čia.

Kodėl?

Turiu pašaukimą burti aplink save nepakartojamus žmones – anksčiau organizuodavau dirbtuves; kartu su komanda leidome elektroninį žurnalą, rašau tinklaraštį (kuriam tuoj bus 7 metai) ir turiu savo bendruomenes, kurioms malonu atiduoti dalį savo laiko.

Dabar dirbu su žmonėmis, kuriais didžiuojuosi ir kurių idėjomis tikiu. Mano misija – rūpintis, kad prekės ženklai kuo efektyviau panaudotų turimus resursus savo komunikacijai socialiniuose tinkluose bei turėtų ne tik vizualų identitetą, bet ir savo autentišką istoriją, veiksmingą veiklos strategiją.

Mane žavi Instagram bendruomenė, todėl stengiuosi edukuoti, kad žmonės, dirbdami su savo paskyromis orientuotųsi ne į sekėjų skaičių, o į asmenybes, slypinčias po skaičiais.

Su kuo?

Nors aukščiau rašiau, jog fotografuoju, didelės apimties projektus mielai perleidžiu savo komandos fotografėms. Kartu su Liucija bei Viktorija ruošiame vizualinį turinį socialiniams tinklams. Mums svarbi estetika ir vientisumas, to siekiame kiekvienoje fotosesijoje. Nuotraukos yra glaudžiai susijusios su prekės ženklo vertybėmis, identitetu, todėl kiekviena fotosesija apgalvojama pagal, iš anksto nustatytą, strategiją. Mūsų darbus galite rasti čia.

komanda
Kur?

Dirbu Vilniuje, tačiau neretai konsultuoju nuotoliniu būdu, nes tikiu, kad kavos pasimatymų neturi riboti atstumai. O jei norėtumėte sekti kas vyksta šioje veikloje bei norėtumėte gauti dar daugiau informacijos iš manęs, sekite istorijas Attaché Stories IG paskyroje čia arba prenumeruokite naujienlaiškį Istorijų Klube. O jeigu vis gi nusprendėte patikėti man savo prekės ženklo komunikaciją IG, susirašome čia. Man visuomet įdomu dirbti su sąmoningais verslais.

(Visited 144 times, 1 visits today)
Posted in Užkulisiai and tagged .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *