attachestories

MANO ISTORIJA

attachestories

Laviruoju tarp strategijų, kūrybos ir charizmatiškų žmonių. Savo energiją ir laiką atiduodu Attaché Stories prekės ženklo vystymui – kuriu klientams strategijas, administruoju jų Instagram paskyras, rašau tekstus, keičiu požiūrį į komunikaciją socialiniuose tinkluose, padrąsinu žmones rašyti. Mano istorija yra paprasta, aš esu atkakli ir aktyvi, o visa kita tai yra darbas. Jokių stebuklų.

Treniruoju rašymą, fotografuoju, skaitau non stop apie verslą, saviugdą, santykius, moteriškumą. Propaguoju slow living bei stengiuosi švęsti kasdieną; rūpinuosi malonumais bei vidiniu balansu. Keturis kartus į metus dėlioju savo capsule wardrobe, o 365 dienas stengiuosi būti ištikima etiketui ir mažiems džiaugsmams. Dievinu kavą, estetiką, dizainą, kanceliariją, kino vakarus, pokalbius, miesto ritmą, jazzą. Edukuoju savo Instagram bendruomenę komunikacijos, kokybiško bei autentiško turinio temomis. Daugiau apie mane ir Attaché Stories veiklą gali sužinoti čia.

Kaip prasidėjo ši veikla?

Attaché Stories veikla skaičiuoja daugiau negu metus, o aš vis kukliai pristatau ją – kaip dar labai mažą, nuostabią veiklą, kurioje atsiskleidžia visi mano talentai. Ši veikla gimė tada, kai pastebėjau poreikį, kurį, supratau, kad gebu užpildyti – žinojau, kad turiu pasidalinti savo žiniomis ir suvokimu su kitais. Iš to gimė ir mano misija – padėti keisti požiūrį į turinį, komunikaciją bei savo veiklos strategiją.

Šioje veikloje konsultuoju, darau Instagram auditą (pateikiu analizę – kas gerai, kas blogai IG paskyroje ar jos administravime), ruošiu komunikacijos planus, optimizuoju Instagram paskyras, generuoju idėjas turiniui, ruošiu strategijas, o jeigu kam nors reikia visko visko – pasiūlau kompleksišką sprendimą. Daugiau apie paslaugas galite sužinoti čia.

Kodėl?

Turiu pašaukimą burti aplink save nepakartojamus žmones – mano istorija siekia 2014 metus – anksčiau organizuodavau dirbtuves; kartu su komanda leidome elektroninį žurnalą, rašau tinklaraštį ir turiu savo bendruomenes, kurioms malonu atiduoti dalį savo laiko.

Dabar dirbu su žmonėmis, kuriais didžiuojuosi ir kurių idėjomis tikiu. Mano misija -padėti suprasti moterims, kuria linkme jos turi eiti (arba apie ką ruošti turinį) savo profesinėje veikloje, pateikti joms struktūras, strategiją, idėjas. Visame šiame bendradarbiavime man svarbu užmegzti ryšį su gerais, atsakingais žmonėmis, kurti teigiamus dalykus, kurie prisideda prie geresnio rytojaus; motyvuoti ir nuolat klausti savęs bei kitų: „Kodėl? Ar tai yra naudinga kitiems? Ar tai sukuria pridėtinę vertę? Ar einame tinkama linkme?“.

Mane žavi Instagram bendruomenė, todėl stengiuosi edukuoti, kad žmonės, dirbdami su savo paskyromis orientuotųsi ne į sekėjų skaičių, o į asmenybes, slypinčias po skaičiais. Sugalvoju iniciatyvų, kurios jungtų žmones naudingiems tikslams, kaip pavyzdžiui #planavimoterapija iniciatyva. Tikiu, kad kiekviena moteris gali generuoti turinį iš to, ką turi savyje bei to, kas atitinka autentišką komunikaciją jos prekės ženkle. Receptas, kuris pasakoja kaip panaudoti savo esybę, autentiškumą, veiklos vertybes ir misiją, slypi strategijoje.

Kur?

Dirbu Vilniuje, tačiau dažnai konsultuoju nuotoliniu būdu, nes tikiu, kad kavos pasimatymų neturi riboti atstumai. O jei norėtum sekti kas vyksta šioje veikloje bei norėtum gauti daugiau informacijos turinio bei komunikacijos temomis, sek istorijas Attaché Stories IG paskyroje čia arba prenumeruok naujienlaiškį Istorijų Klube. O jeigu vis gi nuspręsi patikėti man savo prekės ženklo komunikaciją IG, susirašome čia. Man visuomet smagu dirbti su įdomiais, atsakingais verslais, kurie noriai pasakoja savo istorijas.

✐ Attaché Stories turinio kanalai:

⌕ Tinklaraščio įrašai
⌕ Instagram
✉ Naujienlaiškis (bendras, siunčiamas daugiausia kartą per mėnesį)
✉ Kurso Naujienlaiškis (siunčiamas retkarčiais)

Posted in Užkulisiai and tagged .

One Comment

  1. Pingback: VIENERI METAI - Attaché Stories

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *