Mažiau kalbų, daugiau darbų. Jei esate čia, vadinasi kažkur skelbime ar tarp eilučių pamatėte savo dvejones arba rūpesčius bei nusprendėte, jog mano konsultacija padės Jums. Turėti abejonių dėl savo verslo ar veiklos sprendimų yra normalu, visai kas kita žinant tai, nesiimti pokyčių ar nesikreipti pagalbos. Džiugu, kad imatės veiksmų! – Viktorija Kovrìga

Tiesiu Jums pagalbos ranką ir kviečiu į konsultaciją arba konsultaciją+IG auditą*, jeigu:

✐ norite pasitarti dėl savo veiksmų Instagrame,
✐ nežinote nuo ko pradėti startuojant su idėja,
✐ abejojate dėl savo strategijos (komunikacijos ar verslo) arba iš viso jos neturite,
✐ Jums reikia patarimų turiniui, jo sklaidai,
✐ norite vientisumo savo veiklos komunikacijoje.
✐ domina efektyvus planavimas bei asmeninė #planavimoterapija.

*Konsultacija + IG auditas apima: konkrečių veiksmų Instagrame analizė, vertinimas bei sprendimų, taisymų ar rekomendacijų pritaikymas konkrečiam atvejui. Čia orientacija tik į Instagram paskyrą.

Rezervuokite laiką konsultacijoms pasinaudodami rezervacijos kalendoriumi žemiau. Pasirinkite tinkamą datą, laiką bei užpildykite užklausą, vėliau el. paštu gausite rezervacijos būsenos patvirtinimą (atsakysiu 2 darbo dienų eigoje). Jei negaunate laiško ilgiau nei 5 darbo dienas, susisiekite su manimi.

Konsultacijos vyksta online, per FB Messenger ar Viber, trukmė: 2 val., jas planuoju 1-2 savaites į priekį. Pasilieku teisę atšaukti konsultacijos rezervaciją dėl problemos ar srities neatitikimo, pranešus apie tai iš anksto.

Patvirtinti