Labas, esu Viktorija Kovrìga. Savo energiją bei laiką atiduodu Attaché Stories vystymui, žmonėms, komunikacijai, Instagramui, rašymui, fotografavimui, turinio kūrimui, kūrybinei veiklai, knygoms ir žinoma, kavai. Daugiau apie mane galite sužinoti šiame tinklaraščio įraše.

Mano misija – padėti prekių ženklams stipriau tikėti savo idėja; dirbti pagal konkretų veiksmų planą bei kurti ryšį su bendruomene Instagrame (IG).
Dirbu su klientais individualiai Vilniuje ir online, dalinuosi savo žiniomis bei veiklos rezultatais Attaché Stories Instagrame bei šio tinklalapio tinklaraštyje, kuriu bendruomenę ir asmeniniame IG profilyje @dievinu.Renku istorijas, dailinu žodžius, spinduliuoju estetika.

Kodėl nutariau padėti verslininkams rūpintis savo Instagram komunikacija ir kurti prekių ženklų strategijas?

Jeigu atvirai – mane erzindavo prekių ženklų komunikacija Instagram’e. Tų verslų idėjos, produktai ar paslaugos buvo nepakartojamos, bet nuotraukos, tekstai ir komunikacija – silpni. Mane nemaloniai nuteikdavo visos „pardaviminės“ žinutės, nuotraukos lyg iš katalogų… Svajojau, kad tie nuostabūs verslai nustotų dalintis tuo, kas neįtraukia, neatkreipia dėmesio bei nėra strategiškai pagrįsta.

Attaché Stories lyg verslo atstovas, globojantis prekės ženklus, padedantis dėlioti strategijas, pasakoti istorijas. Rūpinuosi, kad verslo įkūrėjai pasitikėtų savimi ir nebijotų kalbėti apie savo veiklą. Čia, gyvenimo būdo, mados, maisto brand‘ai ras estetišką požiūrį į identitetą, kokybišką pagalbą ties komunikacija Instagrame (ir už jo ribų) bei įvairiapusišką palaikymą viso projekto metu.

Nenoriu eikvoti Jūsų brangaus laiko aiškindama kodėl Instagram’as yra svarbus. Jei esate čia, suvokiate IG galią – vieno populiariausio ir labiausiai orientuoto į bendruomenės kūrimą, socialinį tinklą.


Kad verslo idėja išliktų gyva – reikia struktūros.

Jeigu Jums artima bent viena iš šių problemų ar troškimų: „esu pasimetusi, noriu sukurti brand’o identitetą, jo istoriją“, „noriu turėti strategiją – kaip veikti“, „Ieškome, kas padėtų sukurti strategiją, išsikristalizuotų kokio turinio mums reikia ir kokia kryptimi judėsime“, – esate tinkamoje vietoje. Susitikime prie kavos puodelio, nors ir virtualiai. Susitikimą susiplanuoti galime čia.

Mano komanda


Liucija Kazlauskaitė, fotografė
Viktorija Kavaliūnienė, fotografė