Renku istorijas, dailinu žodžius, spinduliuoju estetika.

Labas, esu Viktorija Kovrìga, turinio strategė Attaché Stories veikloje. Dievinu turinį įvairiu pavidalu, o ypač tekstiniu. Tikiu, kad kiekviena moteris gali generuoti turinį iš to, ką turi savyje bei to, kas atitinka autentišką komunikaciją jos prekės ženkle. Receptas, kuris pasakoja kaip panaudoti savo esybę, autentiškumą, veiklos vertybes ir misiją, slypi strategijoje.

Kam ir kaip padedu?

Noriu palaikyti moteris ir prireikus, paskatinti jas veikti. Pasirinkau dirbti su moterų bendruomene dėl to, kad aiškiai matau kokių stiprių įsitikinimų jos laikosi – savikritika, pasitikėjimo trūkumas, perfekcionizmas; jos kartais yra pernelyg reiklios sau, užsikrauna ant savęs per daug atsakomybių ir pareigų.

Tad, mano misija yra padėti suprasti moterims, kuria linkme jos turi eiti (arba apie ką ruošti turinį) savo profesinėje veikloje, pateikti joms struktūras, strategiją, idėjas. Visame šiame bendradarbiavime man svarbu užmegzti ryšį su gerais, atsakingais žmonėmis, kurti teigiamus dalykus, kurie prisideda prie geresnio rytojaus; motyvuoti ir nuolat klausti savęs bei kitų: „Kodėl? Ar tai yra naudinga kitiems? Ar tai sukuria pridėtinę vertę? Ar einame tinkama linkme?“.


Kad idėja išliktų gyva – reikia struktūros.

Šioje veikloje:
 • užsiimu turinio rinkodara bei storytelling‘u – planuoju ir strateguoju turinį sau bei kitiems, kad komunikacijos žinutė atsidurtų tinkamame kanale, tinkamai auditorijai. Labiausiai koncentruojuosi į Instagram, tinklaraštį ir naujienlaiškį.
 • Rašau nuoširdžius tekstus asmeniniams prekės ženklams, administruoju jų Instagram paskyras.
 • Edukuoju savo bendruomenę komunikacijos, kokybiško turinio, verslumo, planavimo, darbo efektyvumo temomis, keičiu požiūrį, kartais supurtau arba sukuriu naujas tradicijas.
 • Auginu tą pačią bendruomenę ir organizuoju #planavimoterapija iniciatyvą Instagram‘e.
 • Konsultuoju strategijos, Instagram, komunikacijos, turinio temomis.

Kaip prasidėjo?

2018 metų pavasario gale, išanalizavus savo gebėjimus, troškimus, savybes bei žmonių poreikius, nutariau duoti sau metus laiko, kad galėčiau ištestuoti kilusią idėją. Ją testuoju iki dabar, o praėjus metams supratau kokius reikalavimus turiu sau kelti, kad šiame darbe jausčiau harmoniją su savimi bei aplinka. Aš tikiu, kad užsimezgę ryšiai su klientais tai ne tik paslaugų ir pinigų mainai, bet ir apsikeitimas gera energija.

attachestories
Mano 5 pagrindiniai talentai (stiprybės) pagal Gallup*:
 1. Strategic – novatoriška, išradinga, originali. Mane domina kūrybingos idėjos, galvosūkiai – kaip pasiekti tikslą, padidinti našumą ar išspręsti problemą. Atrandu prasmę iš pažiūros tarpusavyje nesusijusioje informacijoje.
 2. Input – dievinu skaityti ir akumuliuoti informaciją, kurią perskaitau. Kaupiu idėjas, teorijas, koncepcijas, išskirstau į kategorijas, turiu matyti visą informaciją iš paukščio skrydžio.
 3. Significance – esu nepriklausoma individualistė; savo asmeninius tikslus glaudžiai siejanti su darbu. Pagal šį talentą esu gabi nešti žinią dideliai auditorijai, turėti jai teigiamos įtakos.
 4. Focus – pirmiausia prioritetizuoju, tada veikiu. Efektyviausiai veikiu turėdama darbo discipliną, kuri leidžia matuoti darbo rezultatus. Išsikelti tikslai padeda susikoncentruoti ties prioritetais, tad negaištu laiko nereikšmingiems projektams. 
 5. Communication – lengvai pradedu pokalbį, puikiai naudojosi storytelling‘u.

  Likusieji talentai: 6. Maximizer, 7. Responsibility, 8. Competition, 9. Ideation, 10. Intellection. Visi šie talentai atsiskleidžia Attaché Stories veikloje.
Sudėjau visus ingredientus: savo talentus, žmones, rašymą, strategavimą, žinias, komunikaciją ir pagaminau Attaché Stories.

Mano pagrindinės vertybės: ryšys, nuoširdumas, atvirumas, struktūra – išgryninimas, efektyvumas, gera energija, dėmesys detalėms, estetika, lyderystė, geros manieros, taktiškumas bei sąžiningumas.

Mano laisvalaikis: skaitymas non-stop apie verslą, saviugdą, santykius, moteriškumą, sąmoningumą, mitybą; kavos pasimatymai, kinas, siuvinėjimas kryželiu, domėjimasis mityba bei italų kalbos mokymasis. Keturis kartus į metus dėlioju savo „capsule wardrobe“. Dievinu kanceliariją, kino vakarus, inteligentiškus pokalbius, miesto ritmą, šunis bei jazz‘ą.

Attaché Stories turinio kanalai:

Tinklaraštis
Instagram
Naujienlaiškis (bendras, siunčiamas daugiausia kartą per mėnesį)
Kurso Naujienlaiškis (siunčiamas retkarčiais)
O čia gali paskaityti mano istoriją.


P.S. Jeigu Tau artima bent viena iš šių problemų ar troškimų: „esu pasimetusi, noriu sukurti brand’o identitetą, jo istoriją“, „noriu turėti strategiją – kaip veikti“, „ieškau, kas padėtų sukurti strategiją, išsikristalizuotų kokio turinio man reikia ir kokia kryptimi judėsiu“, – esi tinkamoje vietoje. Susitikime prie kavos puodelio, kad ir virtualiai. Susitikimą susiplanuoti galime čia.


*Gallup CliftonStrengths – assessment is the one that identifies a person’s unique sequence of 34 themes of talent and shows people how to succeed by developing them into better performance in workplaces around the world. (Šaltinis: CliftonStrengths | Gallup)